poniedziałek, 6 stycznia 2014

Pomóż!!!!!!:D

  Witajcie pyski:* Dzisiaj mam do was ogromną prośbę związaną ze stroną którą niedawno znalazłam. Słuchajcie, to jest naprawdę świetna akcja, bo możecie pomóc psiakom raz dziennie klikacjąc w pustą miskę. Jeśli mamy taką możliwość - wchodźmy i pomagajmy!!!
                         Kliknij w PUSTĄ MISKĘ!!!
                                       TO NIEWIELE TWOJEJ PRACY, A WIELKA POMOC DLA ZWIERZAKÓW!!!       PAMIĘTAJ, ŻE KAŻDE TWOJE 70 WEJŚĆ TO POPRAWA WARUNKÓW ŻYCIA DLA JEDNEGO PIESKA!


                                              KAŻE TWOJE KLIKNIĘCIE POMOŻE W ZAKUPIE KARMY DLA BEZDOMNYCH ZWIERZAKÓW!


   JESTEŚ  W LEPSZEJ SYTUACJI, MASZ CO JEŚĆ, PODEJRZEWAM, ŻE NAWET CIĘŻKOBY BYŁO CI WYOBRAZIĆ SIEBIE GŁODNEGO...


                   ALE PAMIĘTAJ, ŻE NIE KAŻDY MA TYLE SZCZĘŚCIA - SĄ STWORZENIA, KTÓRE KAŻDEGO DNIA Z BRAKU JEDZENIA ODCZUWAJĄ FIZYCZNY BÓL!

                 A TY MOŻESZ IM POMÓC,         PRZEMYŚL TO SOBIE...

           Czasami warto pomyśleć o kimś poza sobą:D


 Bardzo, bardzo zachęcam was wszystkich do klikania w miskę, bo tak jak napisałam, nie jest to wielki wysiłek, a kiedy zrobi o wielu ludzi - ogromna pomoc;) Najważniejsza rzecz na początek, to pozbyć się z głowy idioty, który w kółko powtarza że ktoś zrobi to za ciebie. Proponuję:)
A TERAZZZ PROSZĘ PAŃSTWA PAJUJO!!! W środę lecę do  empika po płytę, bo po tej piosence kocham go jeszcze bardziej^^ Posłuchajcie tego i może jeszcze raz zastanówcie się nad moim apelem, bo nie wiem jak w was, ale we mnie ta piosenka wzbudza pozytywne uczucia:D Czy może powstać bardziej taneczny kawałek??;) No to by było na tyle, narka:*
                                                                   

http://www.youtube.com/watch?v=WQ1AuzksIbQ

2 komentarze: