O mnie
Hej! Tu Julka, rocznik 98, główne sposoby marnotrawienia czasu: czytanie i oglądanie horrorów, pisanie opowiadań, wierszy i listów, słuchanie muzyki, jazda na rowerze, rysowanie;) Z lepszym lub gorszym skutkiem uczę się w technikum weterynarii, spotykam się z ludźmi i śmieję, nawet gdy nie mam ochoty. Ale mam fajne życie, życzę każdemu takiej rodziny jak moja. A mimo tego okropnie narzekam. I weź tu zrozum kobietę...;)

1 komentarz:

  1. Blog ciekawy, zaskakujący jak na Twój wiek. Świadczy o dojrzałości. Na prawdę chyba należysz do ginącego gatunku. Gdyby kraj miał taką młodzież byłoby zdecydowanie ciekawiej i jakość zdecydowanie wyższa. Książka to moja koleżanka dlatego intryguje mnie to co piszesz o sobie oraz to jak piszesz. Jeśli lubisz czytać możesz zerknąć na mój blog - może też Cię zaintryguje. Zwłaszcza przemyślenia, które przeplatają się w mojej autobiografii. Nie podaję adresu bloga - jak zechcesz zapewne dasz znać. Pozdrawiam serdecznikowo.

    OdpowiedzUsuń

Nie mam nic przeciwko dopiskom z adresem twojego bloga w komentarzach, nie jestem na tyle naiwna by sądzić, że ktoś tu zagląda, bo lubi mojego bloga. Ale do jasnej cholery, jak już musisz się tu reklamować, to chociaż przeczytaj post, który komentujesz. Szlag mnie trafia jak na czterech innych blogach znajduję identyczne komentarze co u siebie typu : ,,Fajny blog, mega wygląd, obserwujemy?''


*Wymieniam się za każdą obserwację, ale potem odwiedzam i komentuje tylko te blogi, które mi się podobają

* Odwięczam się za każdy komentarz

* Bardzo dziękuję za każdy SZCZERY komentarz, tak jak napisałam lubię, kiedy komentarze są spostrzeżeniami w kwestii treści bloga, a nie czczą gadaniną odnośnie jego wyglądu.


* Nie odpowiadam na spam i hejty, kto mnie czyta, ten wie, że uważam to za nieważne. Jeśli czujesz potrzebę nazwania mnie idiotką, suką, niedorozwojem itp. - śmiało, ulżyj sobie.

Mimo wszystko zapraszam do komentowania. Trzymajcie się!;)